Kaskat Dairy

Międzynarodowe doświadczenie, globalna sprzedaż, lokalne działanie.

KASKAT DAIRY jest firmą z ugruntowaną pozycją na rynku lokalnym, krajowym i międzynarodowym, uzyskaną dzięki wieloletniej działalności w branży mleczarskiej. Jesteśmy jednym z kluczowych podmiotów gospodarczych w województwie lubuskim, wielokrotnie nagradzanym za wysoką jakość oraz innowacyjność. Doceniono również szerokie perspektywy rozwoju, wydajność ekonomiczną, wiarygodność płatniczą, wysoką zyskowność, tworzenie nowych miejsc pracy, liczne inwestycje, zasługi dla społeczności lokalnej oraz wkład w ochronę środowiska.

To właśnie w rodzimym Gorzowie Wielkopolskim powstał nasz nowoczesny zakład produkcyjny, stanowiący niewątpliwy kamień milowy dla rozwoju firmy.

Siła tradycji, moc innowacji!

KASKAT DAIRY kojarzy się z najwyższej jakości naturalną żywnością, eksportowaną do ponad 80 krajów na całym świecie. Jesteśmy jednym z niewielu tak prężnie rozwijających się średnich przedsiębiorstw, reprezentujących polski sektor mleczarski. Od blisko 25 lat wierzymy, że mleko jest skarbnicą niewyczerpanych możliwości tworzenia coraz lepszych produktów.

Naszą misją jest odkrywanie jego naturalnych właściwości oraz wzbogacanie ich o rozwiązania, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy żywieniowe. Nowatorski pomysł wykorzystania w lodach opatentowanej formuły prebiotycznej pozwolił stworzyć jedyne w swym rodzaju, prozdrowotne lody – GRAND GELATO.

Wsparcie lokalnych sportowców.

Stal Gorzów – sekcja żużlowa

Mamy przyjemność poinformować, że współpraca Kaskat Dairy ze Stalą Gorzów nabiera tempa.

Jesteśmy jednym z głównych sponsorów klubu, a zawodnicy mogą liczyć na nasze wsparcie w dalszym rozwoju swoich karier. W obecnym sezonie Ekstraligi nasz Foodtruck z lodami Grand Gelato gości na meczach, odbywających się na stadionie im. Edwarda Jancarza.

Drużynie życzymy wielu sukcesów i liczymy na wspólne świętowanie tytułu!

Stal Gorzów sekcja piłki ręcznej

W ramach współpracy między firmą KASKAT Dairy, a zespołami gorzowskiej Stali, trzej czołowi szczypiorniści – Michał Lemaniak, Mateusz Ripa, i Mateusz Wychowaniec mieli okazję spróbować wyjątkowych lodów Grand Gelato z kompleksem prebiotycznym.

Nasz produkt wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego i pozytywnie wpływają na odporność.

Dzięki temu podopieczni Oskara Serpiny do każdego meczu mogą przystępować w pełni sił, z niegasnącym optymizmem.

AZS-AWF Gorzów Wielkopolski

W ramach działań związanych ze wsparciem lokalnego sportu nasz nowoczesny zakład produkcyjny na ulicy Miłej odwiedziły czołowe reprezentantki sponsorowanej przez Kaskat Dairy drużyny, AZS AJP Gorzów Wielkopolski. Koszykarki miały okazję spróbowania swoich sił w procesie przygotowania lodów włoskich przy wykorzystaniu naszych innowacyjnych mieszanek.

Zawodniczki swoją wizytę zwieńczyły degustacją własnoręcznie stworzonych deserów i były zachwycone smakiem efektów swojej pracy.

A tymczasem gratulujemy drużynie zdobycia BRĄZOWEGO MEDALU Mistrzostw Polski i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Stilon Gorzów Wielkopolski

Młodzieżowi piłkarze gorzowskiego Stilonu z entuzjazmem przyjęli wizytę naszego foodtruck’a na boisku treningowym, chętnie pozując do zdjęć.

Zawodników zachwycił smak lodów Grand Gelato, które zapewniają odpowiednią dawkę energii, a prebiotyki w nich zawarte dbają o zdrowie przyszłych gwiazd futbolu!