Dla hurtowni

Logistyka

Pracujemy przy użyciu sprzętu najwyższej jakości. Tylko w ten sposób możemy mieć pewność, iż każdy pojedynczy worek z produktem jest precyzyjnie zważony, bezpiecznie zapakowany, dokładnie zgrzany i tym samym przygotowany do eksportu w najlepszy możliwy sposób.
Naszym celem jest dostarczenie klientom produktu w idealnym stanie.

5 x 2.5 kg = 12.5 kg

Przy zamówieniu od 100 kg DOSTAWA GRATIS

Produkcja

W celu wyjścia naprzeciw oczekiwaniom klientów i zapewniania najwyższych standardów jakości firma Kaskat Dairy zainwestowała w nowoczesny zakład produkcyjny, w którym powstają unikalne mieszanki Grand Gelato. Od pierwszego dnia działalności zwracamy szczególną uwagę na płynne przeprowadzenie wszystkich, nawet najdrobniejszych etapów produkcji.

Nieustannie pracujemy nad ulepszeniem technik produkcyjnych w celu ciągłego poprawy jakości gotowego wyrobu. Prawidłowe zmieszanie i sprawne pakowanie pomagają nam spełnić wysokie wymagania kontrahentów.

Magazynowanie

Towar jest składowany w klimatyzowanych magazynach, o prawidłowej cyrkulacji powietrza oraz ściśle kontrolowanej temperaturze i wilgotności. Zwracamy szczególną uwagę na czystość otoczenia.

System wentylacyjny jest wyposażony w różnego rodzaju filtry wychwytujące wszelkie zanieczyszczenia – począwszy od zwykłego pyłu, kończąc na zaawansowanej dezynfekcji powietrza. Magazynowanie odbywa się zgodnie z wszelkimi normami systemu HACCP, będącego gwarancją bezpiecznej produkcji oraz dystrybucji żywności.

Pokazy

Już dziś możesz umówić się na indywidualną prezentację biznesową w naszym nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Z przyjemnością zaprezentujemy cały proces powstawania naszych lodów. Będą Państwo mieli okazję dowiedzieć się w jaki sposób rozpocząć swoją przygodę z branżą lodową.

Przedstawimy najważniejsze informację w kwestii wyboru oraz obsługi profesjonalnych maszyn oraz podpowiemy, na co warto zwrócić uwagę, by zaistnieć na konkurencyjnym rynku.

Oczywiście zapewnimy też możliwość degustacji produktów z naszej oferty.

Uznanie międzynarodowe

Nasze lody zyskały międzynarodową renomę, zwyciężając w prestiżowym konkursie podczas targów Gulfood 2021 w Abu Dhabi. Zostaliśmy również laureatem nagrody Sial Middle East w kategorii – produkt innowacyjny. Swoje stoiska mieliśmy podczas największych wydarzeń branży spożywczej, odbywających się w Londynie, Paryżu, Tokio, Bangkoku czy Dubaju.

Posiadamy certyfikaty bezpieczeństwa żywności – Halal oraz ISO 22000, potwierdzające zgodność z restrykcyjnymi wymaganiami dotyczącymi produkcji i eksportu produktów spożywczych.